HAR DU DET JOBBIGT HEMMA? CHATTA MED OSS SÖ-TO kl. 20-22

Maskrosbarn logotyp
STÖTTA OSS

Kontakta oss

Vad kul att du är intresserad av att komma i kontakt med oss på Maskrosbarn! Här hittar du telefonnummer och e-postadresser till alla som jobbar hos oss, samt information om hur du enklast tar dig till våra kontor.

Vi ser fram emot att höra ifrån dig!

Allmänna frågor

Vi som jobbar på Maskrosbarn

Stockholm
Elin Hågeby Caicedo

Generalsekreterare
073-695 15 05
elin@maskrosbarn.org

Therése Eriksson

Utvecklingschef
073-544 40 23
therese@maskrosbarn.org

Sandra Patel Seropian

Påverkanschef
073-081 22 03
sandra@maskrosbarn.org

Denise Madsen

Stödchef
070-433 25 23
denise@maskrosbarn.org

Maria Pihlgren

Gruppchef Stöd, tf. ansvarig digitalt stöd
076-721 02 56
maria.p@maskrosbarn.org

Linn Nordin

Sakkunnnig
076-721 02 66
linn.n@maskrosbarn.org

Marlene Lundli

Ansvarig kommunikation & privatinsamling
070-851 09 43
marlene@maskrosbarn.org

Henrik Carpelan

Ansvarig samarbeten & företagsinsamling
073-516 58 75
henrik@maskrosbarn.org

Linn Englund

Verksamhetsutvecklare och barnombud
076-721 02 64
linn@maskrosbarn.org

Lizah Nicolaisen-Tidelius

Administratör och chefsassistent
076-721 02 65
lizah@maskrosbarn.org

 

Julia Kruse

Ekonomiansvarig
076-721 02 53
julia@maskrosbarn.org

Helen Klaesson

Ansvarig Lovläger
076-721 02 57
helen@maskrosbarn.org

Hanna Knopff

Kurator, handledare för coacher
070-491 31 71
hanna@maskrosbarn.org

Natalia Aramburu

Ansvarig Torsdagsmys och elevföreläsningar
073-673 66 66
natalia@maskrosbarn.org

Aleksandra Janusik-Sandhu

Ansvarig för Coachprogrammet
073-566 57 89
aleksandra@maskrosbarn.org

Anna Fannoun
Föreläsningssamordnare
076-721 02 60
Sue-Sanna Hoang
Sara Rosenstam

Ansvarig sociala medier & insamlingskoordinator
076-721 02 51
sara@maskrosbarn.org

Netha Veigas

Grafisk formgivare
netha@maskrosbarn.org

Jenny Sörling

Kommunikatör
076- 721 02 63
jenny@maskrosbarn.org

Linda Jacobsen

Administratör & chefsassistent
Tjänstledig

Sahar Azadeh

Föräldraledig
Ansvarig Digitalt stöd

Visa fler
Göteborg
Johanna Azar

Verksamhetschef Göteborg
076-721 02 70
johanna@maskrosbarn.org

Liv Hallgren

Kurator, barnombud och föreläsare
076-721 02 59
liv@maskrosbarn.org

Carolina Sandgren

Ansvarig helgläger och elevföreläsare
073-504 05 74
carolina@maskrosbarn.org

Therese Ferm

Ansvarig torsdagsmys och coach vid placering
076-721 02 69
therese.ferm@maskrosbarn.org

Visa fler
Malmö
Elin Hågeby Caicedo

Tf. Malmöansvarig
073-695 15 05
elin@maskrosbarn.org

Amira El Said

Ansvarig Barnombud, Torsdagsmys och kurator
070-025 00 25
amira@maskrosbarn.org

Denise Berendji

Ansvarig Coachprogrammet, kurator och barnombud
073-747 14 55
denise.b@maskrosbarn.org

 

Visa fler
Digital kurator
André Sturesson

Digital kurator
073-738 22 92
andre@maskrosbarn.org

Visa fler

Hitta till oss

Stockholm:
Våra lokaler ligger på Textilgatan 29 i Hammarby Sjöstad. Närmaste hållplats är Mårtensdal där både tvärbanan och buss 74  stannar. Det tar ca 10 minuter att promenera från Gullmarsplan. Kommer du med bil finns det parkering på närliggande gator.

Göteborg:
Vi håller till på Sten Sturegatan 36. Närmaste hållplats är Scandinavium där spårvagnarna 2, 6 och 8 stannar. Kommer du med spårvagn är det dock närmare att använda ingången på Skånegatan 19 (bakom hotell Scandic Opalen, bredvid Willys varuintag). Det finns gott om parkering på närliggande gator.

Malmö:
Du hittar oss på Södra Promenaden 7. Ta buss 5, 31, 32 eller 100 från Malmö Centralstation och gå av på hållplats Studentgatan. Därifrån tar det ca 6 minuter att promenera. Obs! Du når vår ingång via en trappa på utsidan av huset, det står inget portnummer vid vår dörr.

 

Vill du bli en av oss?

Här hittar du lediga jobb och uppdrag.