ÄR DU UNGDOM OCH HAR DET JOBBIGT HEMMA? CHATTA MED OSS!

Maskrosbarn logotyp
STÖTTA OSS

Kontakta oss

Vad kul att du är intresserad av att komma i kontakt med oss på Maskrosbarn! Här hittar du telefonnummer och e-postadresser till alla som jobbar hos oss.

Vi ser fram emot att höra ifrån dig!

Allmänna frågor

Vi som jobbar på Maskrosbarn

Stockholm
Elin Hågeby Caicedo

Generalsekreterare
073-695 15 05
elin@maskrosbarn.org

Therése Eriksson

Utvecklingschef
073-544 40 23
therese@maskrosbarn.org

Sandra Patel Seropian

Påverkanschef
076-721 02 54
sandra@maskrosbarn.org

Denise Madsen

Stödchef
070-433 25 23
denise@maskrosbarn.org

Marlene Lundli

Ansvarig kommunikation & privatinsamling
070-851 09 43
marlene@maskrosbarn.org

Henrik Carpelan

Ansvarig samarbeten & företagsinsamling
073-516 58 75
henrik@maskrosbarn.org

Lisa Dahlgren

Sakkunnig i barnrättsfrågor
076-721 02 55
lisa@maskrosbarn.org

Linn Englund

Verksamhetsutvecklare, barnombud och kurator
076-721 02 64
linn.e@maskrosbarn.org

Lizah Nicolaisen

Administratör och chefsassistent
076-721 02 65
lizah@maskrosbarn.org

 

Julia Kruse

Ekonomiansvarig
076-721 02 53
julia.k@maskrosbarn.org

Maria Näslund

Ansvarig helgläger och handledare för coacher
070-885 74 99
maria.n@maskrosbarn.org

Helen Klaesson

Ansvarig Lovläger
076-721 02 57
helen@maskrosbarn.org

Hanna Tiberg

Tf. ansvarig digitalt stöd och kurator
070-491 31 71
hanna.tiberg@maskrosbarn.org

Natalia Aramburu

Ansvarig Torsdagsmys & elevföreläsare
073-673 66 66
natalia@maskrosbarn.org

Aleksandra Janusik-Sandhu

Ansvarig för Coachprogrammet
073-566 57 89
aleksandra@maskrosbarn.org

Anna Sernemar
Föreläsningssamordnare
076-721 02 60
Sue-Sanna Hoang
Sara Rosenstam

Ansvarig sociala medier & insamlingskoordinator
076-721 02 51
sara@maskrosbarn.org

Netha Veigas

Grafisk formgivare
netha@maskrosbarn.org

Jenny Sörling

Kommunikatör
076- 721 02 63
jenny@maskrosbarn.org

Linda Jacobsen

Administratör & chefsassistent
Tjänstledig

Sahar Azadeh

Föräldraledig
Ansvarig Digitalt stöd

Visa fler
Göteborg
Johanna Azar

Göteborsgsansvarig
076-721 02 70
johanna@maskrosbarn.org

Hanna Lennartsson

T.f Ansvarig Kurator och barnombud
072-857 98 88
hanna@maskrosbarn.org

Carolina Sandgren

Ansvarig helgläger och elevföreläsare
073-504 05 74
carolina@maskrosbarn.org

Therese Ferm

Ansvarig torsdagsmys och coach vid placering
076-721 02 69
therese.ferm@maskrosbarn.org

Visa fler
Malmö
Dijana Dizdar

Tf. Malmöansvarig
076-721 02 67
Dijana@maskrosbarn.org

Amira El Said

Ansvarig Barnombud, Torsdagsmys och kurator
070-025 00 25
amira@maskrosbarn.org

Denise Berendji

Ansvarig Coachprogrammet, kurator och barnombud
073-747 14 55
denise.b@maskrosbarn.org

 

Julia Arvidsson

Föräldraledig
Malmöansvarig

Visa fler
Digitala kuratorer
Alexandra Brixemar
André Sturesson

Digital kurator
073-738 22 92
andre@maskrosbarn.org

Visa fler

Vill du bli en av oss?

Här hittar du lediga jobb och uppdrag.