ÄR DU UNGDOM OCH HAR DET JOBBIGT HEMMA? CHATTA MED OSS!

STÖTTA OSS

Vi som jobbar på Maskrosbarn

Stockholm
Elin Hågeby Caicedo

Generalsekreterare
073-695 15 05
elin@maskrosbarn.org

 

Julia Kruse

Ekonomiansvarig & samordnare föreläsningar
julia.k@maskrosbarn.org

Therése Eriksson

Utvecklingschef
073-544 40 23
therese@maskrosbarn.org

Sandra Patel Seropian

Påverkanschef
073-081 22 03
sandra@maskrosbarn.org

Lisa Dahlgren

Sakkunnig i barnrättsfrågor
076-878 75 55
lisa@maskrosbarn.org

Denise Madsen

Stödchef
070-433 25 23
denise@maskrosbarn.org

Sue-Sanna Hoang
Mia Körsner

Ansvarig Coachprogrammet
076-340 80 40
mia@maskrosbarn.org

Sahar Azadeh

Ansvarig Digitalt stöd
072-381 06 07
sahar@maskrosbarn.org

Helen Klaesson

Ansvarig Lovläger
073-736 10 50
helen@maskrosbarn.org

Maria Näslund

Ansvarig Helgläger & projektledare Extravuxen
070-885 74 99
maria.n@maskrosbarn.org

Linn Englund

Föräldraledig
Projektledare Extravuxen, barnombud & kurator
linn.e@maskrosbarn.org

Hanna Tiberg

Kurator & barnombud
070-491 31 71
hanna.tiberg@maskrosbarn.org

Natalia Aramburu

Ansvarig Torsdagsmys & elevföreläsare
073-673 66 66
natalia@maskrosbarn.org

Sanna Glans

Ansvarig Barnombud & coachhandledare
076-778 99 22
sanna@maskrosbarn.org

Henrik Carpelan

Ansvarig samarbeten & företagsinsamling
073-516 58 75
henrik@maskrosbarn.org

Marlene Lundli

Ansvarig kommunikation & privatinsamling
070-851 09 43
marlene@maskrosbarn.org

Netha Veigas

Grafisk formgivare
netha@maskrosbarn.org

Sara Rosenstam

Ansvarig sociala medier & insamlingskoordinator
073-70 69 104
sara@maskrosbarn.org

Linda Jacobsen

Administratör & chefsassistent
Tjänstledig
linda@maskrosbarn.org

Göteborg
Maria Jylkkä

Göteborgsansvarig
073-559 15 32
maria@maskrosbarn.org

Artemis Svenningsson

Ansvarig Torsdagsmys & föreläsare
073-982 61 03
artemis@maskrosbarn.org

Hanna Lennartsson

Kurator
072-857 98 88
hanna@maskrosbarn.org

Carolina Sandgren

Projektledare Helgläger
073-504 05 74
carolina@maskrosbarn.org

Malmö
Dijana Dizdar

Tf. Malmöansvarig
076-327 61 04
Dijana@maskrosbarn.org

Julia Arvidsson

Föräldraledig
Malmöansvarig
julia@maskrosbarn.org

Amira El Said

Lokalt ansvarig torsdagsmys, kurator, barnombud och föreläsare
070-025 00 25
amira@maskrosbarn.org

Denise Berendji

Lokalt ansvarig coachprogrammet, kurator och barnombud
073-747 14 55
denise.b@maskrosbarn.org

 

Digitala kuratorer
Jeanette Grundström

Digital kurator
jeanette@maskrosbarn.org

Hanna Tiberg
Elina Zimmer

Digital kurator
elina@maskrosbarn.org