ÄR DU UNGDOM OCH HAR DET JOBBIGT HEMMA? CHATTA MED OSS!

STÖTTA OSS

Kontakta oss

Vad kul att du är intresserad av att komma i kontakt med oss på Maskrosbarn! Här hittar du telefonnummer och e-postadresser till alla som jobbar hos oss. Är du osäker på vem du ska kontakta kan du höra av dig till kontakt@maskrosbarn.org, så kopplar vi ihop dig med rätt person. Vi ser fram emot att höra ifrån dig!

Genom att klicka på den gröna pilen får du fram fler kontaktpersoner.

Vi som jobbar på Maskrosbarn

Stockholm
Elin Hågeby Caicedo

Generalsekreterare
073-695 15 05
elin@maskrosbarn.org

 

Therése Eriksson

Utvecklingschef, tf. Göteborsgsansvarig
073-544 40 23
therese@maskrosbarn.org

Sandra Patel Seropian

Påverkanschef
073-081 22 03
sandra@maskrosbarn.org

Denise Madsen

Stödchef
070-433 25 23
denise@maskrosbarn.org

Marlene Lundli

Ansvarig kommunikation & privatinsamling
070-851 09 43
marlene@maskrosbarn.org

Henrik Carpelan

Ansvarig samarbeten & företagsinsamling
073-516 58 75
henrik@maskrosbarn.org

Lisa Dahlgren

Sakkunnig i barnrättsfrågor
076-878 75 55
lisa@maskrosbarn.org

Linn Englund

Verksamhetsutvecklare, barnombud och kurator
070-453 50 97
linn.e@maskrosbarn.org

Julia Kruse

Ekonomiansvarig & samordnare föreläsningar
julia.k@maskrosbarn.org

Mia Körsner

Ansvarig Coachprogrammet
076-340 80 40
mia@maskrosbarn.org

Maria Näslund

Ansvarig Coachprogrammet och Helgläger
070-885 74 99
maria.n@maskrosbarn.org

Helen Klaesson

Ansvarig Lovläger
073-736 10 50
helen@maskrosbarn.org

Hanna Tiberg

Tf. ansvarig digitalt stöd och kurator
070-491 31 71
hanna.tiberg@maskrosbarn.org

Natalia Aramburu

Ansvarig Torsdagsmys & elevföreläsare
073-673 66 66
natalia@maskrosbarn.org

Sue-Sanna Hoang
Sara Rosenstam

Ansvarig sociala medier & insamlingskoordinator
073-70 69 104
sara@maskrosbarn.org

Netha Veigas

Grafisk formgivare
netha@maskrosbarn.org

Jenny Sörling

Kommunikatör
jenny@maskrosbarn.org

Lizah Nicolaisen

Administratör och chefsassistent
lizah@maskrosbarn.org

Linda Jacobsen

Administratör & chefsassistent
Tjänstledig

Sahar Azadeh

Föräldraledig
Ansvarig Digitalt stöd

Göteborg
Therése Eriksson

Utvecklingschef, tf. Göteborsgsansvarig
073-544 40 23
therese@maskrosbarn.org

Hanna Lennartsson

T.f Ansvarig Kurator och barnombud
072-857 98 88
hanna@maskrosbarn.org

Carolina Sandgren

Ansvarig Helgläger och Torsdagsmys
073-504 05 74
carolina@maskrosbarn.org

Malmö
Dijana Dizdar

Tf. Malmöansvarig
076-327 61 04
Dijana@maskrosbarn.org

Amira El Said

Ansvarig Barnombud, Torsdagsmys och kurator
070-025 00 25
amira@maskrosbarn.org

Denise Berendji

Ansvarig Coachprogrammet, kurator och barnombud
073-747 14 55
denise.b@maskrosbarn.org

 

Julia Arvidsson

Föräldraledig
Malmöansvarig

Digitala kuratorer
Alexandra Brixemar
André Sturesson

Digital kurator
andre@maskrosbarn.org